OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare için Boyutunu küçültecek güncelleme geldi

Call of Duty: Modern Warfare için Boyutunu küçültecek güncelleme geldi

15

 

Call of Duty: Modern Warfare adlı yapımın 1.28 koduna sahip güncellemesi yayınlanmış oldu. Oyunda yer alan içeriklerin kaldırılabilmesini sağlamakta bulunan bu söz konusu güncelleme, PC oyuncularıyla ilgili olarak çok daha iyi bir kararlılığın yanı sıra çeşitli problemlerin de giderilmesini içermekte.

Geçmiş olduğumuz gün ortaya çıkan haberlerde, Call of Duty: Modern Warfare adlı yapıma gelecek 1.28 koduna sahip güncellemenin detayları da duyurulmuştu. Birinci ağızdan gelmiş olan özel bilgilere bakılırsa söz konusu bu güncelleme, oyunda yer alan ekstra içeriklerin kaldırılabilmesine olanak sunmaktaydı. Özellikle de PC platformunda oynayanlar, bu söz konusu güncelleme ile beraber Call of Duty: Modern Warfare adlı yapımın boyutunu düşürebiliyor olacaklardı. İşte söz konusu bu güncelleme bugün itibariyle indirilebilir bir hale gelmiş vaziyette.

Eğer ki sizler de Call of Duty: Modern Warfare adlı yapıma sahip durumdaysanız, bu söz konusu güncellemeyi an itibarıyla yükleyerek, oyunun mevcut durumdaki boyutunu istekleriniz doğrultusunda ufaltabileceksiniz. Bunun kapsamında kaldıramayacak olduğunuz tek bir modun ‘Call of Duty: Warzone’ olarak öne çıktığını da belirtmemiz gerekli.. Bundan böyle talep etmiş olduğunuz takdirde Call of Duty: Modern Warfare adlı yapımın tek oyunculu modunu dahi bilgisayarınız üzerinden hızlı bir şekilde kaldırabilmektesiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.