OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare adlı yapıma 2 tane yeni klasik harita gelecek

Call of Duty: Modern Warfare adlı yapıma 2 tane yeni klasik harita gelecek

20

 

Call of Duty: Modern Warfare adlı yapım, ikinci sezonla beraber fazlasıyla çok içerik sunmaya hazırlanmakta. Ortaya çıkmış olan daha yeni bir sızıntıya bakılırsa Call of Duty 4: Modern Warfare adlı yapımdan iki tane klasik harita, serideki son oyunla beraber geri dönmeye hazırlanmakta.

Call of Duty: Modern Warfare adlı yapımda Sezon 2’nin başlamış olmasıyla beraber yeni içerikler gelmeyi sürdürecek ve gelecek dönemde oyuncuları daha da çok nostalji beklemekte. Veri madencisi olanlar, Modern Warfare adlı yapımın ikinci içerik sezonu içerisinde yapmış oldukları incelemelerinin sonrasında Call of Duty 4: Modern Warfare adlı yapımdan iki tane klasik haritanın oyuna ilave edileceğini ortaya çıkarttılar.

Reddit üzerinde yer alan kullanıcılardan evilonyx açıklamasında, Call of Duty 4: Modern Warfare adlı yapımın ikonik haritalarından olarak öne çıkan Killhouse ile birlikte Broadcast adlı haritaların oyuna geleceğini açıklamış oldu. Killhouse adlı harita, Shipment adlı haritayla aynı boyutta bulunan ufak bir harita ve yalnızca CoD 4 adlı yapımda değil, aynı zaman içerisinde CoD: Mobile ile birlikte CoD Online üzerinde de geri gelmiş idi. Söz konusu bu harita, boyutunun ufak olmasından dolayı çok daha hızlı ve ölümcül bir durumdaki maçlara sahne olmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.