OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered yakında karşımıza çıkabilir

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered yakında karşımıza çıkabilir

44

 

Call of Duty MW3 Remastered adlı yapımın çok yakın zaman içerisinde ortaya çıkabilecek olduğuna yönelik daha yeni bilgiler ortaya çıkmış durumda. İlk olarak yalnızca campaign modu ile karşımıza gelecek bu oyunu çok fazla oyun sever yakınen takip etmeyi sürdürüyor. Mevcut durumdaki bilgiler ise güvenilir bir kaynak tarafından ortaya çıkartılmış oldu.

Pek çok insan yaşamının bir dönemi içerisinde Call of Duty adlı oyun serisiyle tanışmıştır. Bu söz konusu seri, en çok bilinirliği olan oyun serilerinden bir tanesi desek yanlış olmaz. Yapımcı firma Activision şirketi de söz konusu bu seriyi taze tutmak amacıyla eski oyunlarına ait remastered versiyonlarını paylaşıp kullanıcılara sunmaya devam ediyor.

Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered adlı yapımın Campaign modunun çok yakın bir zaman içerisinde geleceği söylentileri dolaşmaya başladı ve bunu desteklemekte olan bir takım bilgiler de ortaya çıkmış bir durumda. Call of Duty adlı seri hakkında sızdırılmış olan bilgiler genel olarak doğru çıkan TheGamingRevolution’dan ise çok daha yeni haberler gelmiş oldu. TheGamingRevolution son olarak, Call of Duty Warzone adlı yapımın yanı sıra Modern Warfare 2 Remastered adlı yapımla ilgili olarak resmi duyuru yapılmadan önce haber yapmış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.