OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty Mobile konusunda oyuncuları üzecek haber

Call of Duty Mobile konusunda oyuncuları üzecek haber

144

 

Çok kısa bir zaman öncesinde çıkmış olan Call of Duty: Mobile isimli yapıma Gun Game isminde yeni bir tane mod ilave edilmişti. Oyuncular ise multiplayer bölümü içerisinde bu söz konusu oyun moduna kısıtlı bir müddet süresince ulaşabiliyor durumda bulunacak. Daha sonraki dönem içerisinde de bu mod tamamen kaldırılmış olacak.

Call of Duty: Mobile isimli yapım, Activision şirketinin fazlasıyla yüksek bir başarı sağlamayı başardığı oyunlardan bir tanesi olmayı fazlasıyla kısa bir zaman içerisinde başardı. Geliştirici durumda bulunan firma, oyun daha piyasaya sürüleli çok kısa bir müddet olmasına karşın yüksek seviyedeki indirme rakamları elde etmeyi de başarmış oldu. Call of Duty: Mobile isimli yapım, daha şimdiden bu zamana kadar ortaya çıkmış en büyük mobil yunların tamamına kafa tutabilecek bir durumda indirme sayısı almayı başardı

Call of Duty isimli seriye hayran olanlar için Call of Duty isimli yapımın havası ile birlikte dinamiklerini mobil platformlara taşımayı başaran çok önemli bir oyun olarak öne çıkan Call of Duty: Mobile isimli yapım, emülatorden yardım alarak aynı PUBG Mobile isimli yapım gibi bilgisayar üstünden de oynanabilmekte. Çok kısa bir zaman önce de kısıtlı bir zaman için oyuna çok daha yeni bir mod ilave edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.