OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty: Mobile için o mod yakında geliyor

Call of Duty: Mobile için o mod yakında geliyor

25

 

Dünya üzerinde yer alan en popüler bir durumdaki FPS (Birinci Şahıs Nişancı) oyunları arasında bulunan Call of Duty, geçmiş olduğumuz aylar içerisinde mobil platformlar için de gelmiş ve yalnızca Google Play üzerinden 50 milyon defanın üstünde indirmeye ulaşmış bir durumdaydı.

Call of Duty: Mobile isimli yapım, şimdi ise CoD’un adeta klasik hale gelen modlarından biri olarak öne çıkan zombi moduna kavuşmuş olacak. Oyuncuların deneyebilecek olduğu söz konusu bu yeni mod ise, bugünden itibaren CoD: Mobile oyuncuları için sunulmuş durumda.

Yeni gelen bu güncelleme içerisinde yalnızca bir zombi modu değil, oyunda yer alan mobil sürümle ilgili olarak kontrolcü desteğinin de oldu görülüyor. Bu söz konusu güncellemeler ile beraber oyun, daha fazla büyümenin yanı sıra daha fazla gelişmiş oluyor. Bu ayın ilk dönemlerinde Reddit platformu üzerinden gerçekleştirilmiş olan bir duyuru içerisinde Call of Duty: Mobile platformunun resmi bir durumdaki, oyunun gelecekte yer alan planlarıyla alakalı fazlasıyla dolu bir paylaşımda bulunmuştu.

Reddit platformunun üstünden yapılmış olan bu paylaşım içerisinde, topluluk üstünden iletilmiş olan istekleri değerlendirmekte oldukları belirtilmiş ve zombiyle alakalı modun oyuna gelecek olduğu da ifade edilmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.