OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty güncellemesinde iki tane yeni mod var

Call of Duty güncellemesinde iki tane yeni mod var

73

 

Call of Duty: Modern Warfare adlı yapıma yenilikler getirmiş olan yeni güncellemesi resmi bir şekilde paylaşıldı. Yeni gelen bu güncellemeyle beraber yeni modların yanı sıra silah dengelemeleri de oyuna ilave edildi, öte yandan bir takım hata düzeltmeleri gerçekleştirildi. Değişiklikler ise çok büyük bir seviyede Modern Warfare’ın fazla oyunculu modlarının üstünde gerçekleştirildi.

İlk önce, 2 tane değişik modun birleşimi olarak öne çıkan Deathmatch Domination oyuna ilave edildi. Yayıncı konumunda yer alan Activision şirketi, söz konusu bu yeni modun bir taraftan rakip oyuncuları avlayarak, öte taraftan görevleri gerçekleştirip ödüller kazanacak olduğunuz bir karışım olduğunu ifade ediyor.

Call of Duty: Modern Warfare adlı yapıma gelmiş olan bir başka mod da Gunfight Custom olarak öne çıkıyor. Bu söz konusu mod, 2v2 Gunfight adlı modla aynı fakat artık tur başlarken oyun tarafından verilmiş olan silahları kullanmanın yerine kendi belirlemiş olduğunuz ekipmanlarla savaşabilmektesiniz.

Yeni getirilmiş olan modların yanında çok oyunculu haritalar üzerinde de bir takım değişiklikler gerçekleştirildi. Kış temasına sahip Winter Docks adlı harita oyun listesi üzerinden kaldırıldı ve sonrasında ise Capture the Flag isimli mod, Hızlı Oyun filtresine ilave edildi. en son ise Shipment 24/7 adlı mod geri dönüş yaptı ve Shoot the Ship’in yerini almış bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.