OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty: Black Ops Cold War adlı yapıma herkesin beklediği özellik gelmiş durumda

Call of Duty: Black Ops Cold War adlı yapıma herkesin beklediği özellik gelmiş durumda

118

 

Çıkış yaptığından bu yana sevilerek oynanmaya devam eden CoD: Cold War adlı yapımın yeni güncellemesi içerisinde oyuna nükleer saldırı özelliği ilave edilmiş oldu. Serinin daha önce çıkan oyunlarına saygı duruşu niteliği taşıyarak ilave edildiği düşünülmekte olan söz konusu bu özellik, serinin daha önceki oyunlarına nazaran az daha değişik bir biçimde karşımıza çıkmakta.

Call of Duty: Black Ops Cold War adlı yapım, çıkış yapmış olduğu günden bu yana fazlasıyla çok oyuncuya sahip bir oyun. Özellikle de seriyi çok fazla sevenler ve çok oyunculu haritalar üzerinde savaşmayı sevmekte olan oyuncularla ilgili olarak çok harika bir oyun deneyimi sunmakta bulunan Cold War adlı yapımın son güncellemesi üzerinde oyuna nükleer saldırı özelliği de gelmiş oldu.

Aslına bakılırsa bir çok Call of Duty oyunu üzerinde yer alan söz konusu bu özellik, eski çıkmış olan Call of Duty oyunlarına bir nevi saygı duruşu niteliği taşıyor. Call of Duty Mobile adlı yapımda dahi olan bu söz konusu özelliğin uzun zamandan beri Cold War adlı yapıma gelmesini beklemekte olan oyuncular, nihayet talep etmiş oldukları özelliğe de kavuşmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.