OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty: Black Ops Cold War adlı yapım resmi bir şekilde duyuruldu

Call of Duty: Black Ops Cold War adlı yapım resmi bir şekilde duyuruldu

124

 

Activision şirketi, YouTube kanalının üstünden yayınlanmış olan bir video ile birlikte yeni Call of Duty oyunlarından ”Black Ops Cold War” adlı yapımı resmi bir şekilde duyurmuş oldu. Orijinal bir durumdaki Black Ops’un devamı niteliği taşıyan oyun, aralarında Türkiye’nin de yer alacağı değişik lokasyonlarda geçiyor olacak. Call of Duty: Black Ops Cold War adlı yapım, 13 Kasım tarihi içerisinde piyasaya sürülmüş olacak.

Video oyunuyla alakalı sektörün önemli isimlerinden biri olarak öne çıkan Activision şirketi, Call of Duty: Modern Warfare adlı yapımı piyasaya çıkardıktan sonra her sene çok daha yeni bir Call of Duty oyununun çıkacak olduğu konusunda duyuruda bulunmuştu. Vermiş olduğu sözde duran firma, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta paylaşmış olduğu bir tanıtım videosu aracılığıyla yeni Call of Duty oyunlarından Black Ops Cold War’ı resmi bir şekilde doğrulamıştı.

Activision şirketinin yapmış olduğu açıklamalara bakılırsa Call of Duty: Black Ops Cold War adlı yapım, bütün oyun platformları üzerinde oynanabiliyor olacak. Yani PlayStation 4 platformunun yanı sıra Xbox One platformu ile birlikte PC platformu ve hatta yaklaşmakta bulunan PlayStation 5 platformuyla Xbox Series X platformunun oyuncuları da yeni Call of Duty oyununu oynayabilme olanağı bulmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.