OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty Black Ops 4 ile geri döndü

Call of Duty Black Ops 4 ile geri döndü

31

Treyarch ile birlikte Activision şirketleri, Call of Duty Black Ops 4 isimli oyunu sıkı bir rekabet karşısında canlı tutma konusunda oldukça kararlı. 30 Nisan’dan itibaren ”Operation Spectre Rising” ismi ile yeni bir tane sezon başladı. Öte yandan bundan sonra devamlı olarak bir güncelleme akışının sulunacak olması da planlanmış bir durumda. Blackout içerisinde ayrıca çok büyük harita değişiklikleri de beklenmekte. Eski uzmanlardan biri olan Spectre ise Call of Duty Black Ops 4 isimli oyunla beraber geri dönmüş oldu.

Yeni sezon içerisinde en önemli detay da kılıç ustası olarak tanıdığımız Spectre‘nin geri dönmesi göze çarpmış oluyor. Black Ops 3 isimli yapımın en sevilen uzmanlarından bir tanesi olarak öne çıkan Spectre, yeni sezon içerisinde de karşımıza çıkmış durumda hazırlanıyor.

Öte yandan Prop Hunt ile birlikte daha yeni haritalar, yenilenen bir tane hafif makineli tüfek ve yenilenmiş yakın dövüş silahları da yeni sezonla ile beraber oyuna dahil olmuş durumda. Bilinmekte olduğu gibi Blackout’ta haritayla alakalı güncellemeleri fazlasıyla önemli. Yeni sezonla beraber Alcatraz isimli haritası da iyileştirilmiş oldu. Öte yandan oyuna zombi severlerle ilgili olarakta yeni özellikler ilave edildiğinin altını çizmekte bir yarar var.

Sezon süresince, bunlar haricinde farklı fonksiyonel yükseltmeler de beklenmekte. Yeni sezon ise ilk önce PS4 platformu üzerinde başlamış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.