OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Call of Duty adlı serinin bir sonraki yapımı ne olacak?

Call of Duty adlı serinin bir sonraki yapımı ne olacak?

4

 

Call of Duty adlı serinin daha sonraki oyununun ismi ve konusuyla alakalı çok daha yeni iddialar ortaya atılmış oldu. Call of Duty: Black Ops Cold War ismiyle gelmesi konusunda beklentiler bulunan oyun, soğuk savaş dönemi içerisinde geçecek olabilir.

Activision şirketi daha öncesinde Call of Duty adlı seriye 2020 senesinde çok daha yeni bir oyun gelecek olduğunu resmen açıklamış olsa bile, söz konusu bu oyunu hangi stüdyolarının geliştirecek olduğunu ifade etmemişti. Yeni bir tane iddiaya bakılırsa daha sonraki Call of Duty oyunu Black Ops adlı seriye geri dönüş gerçekleştirmiş olacak.

Call of Duty adlı yapımın oyunları hususunda güvenilir sızıntılarıyla tanınırlığı bulunan Twitter kullanıcılarından Okami, Black Ops adlı serinin çok fazla alışılan görselini yeni oyunun ismiyle düzenleyip paylaştı. Okami’ye bakılırsa söz konusu serinin daha sonraki oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War ismiyle gelmiş olacak.

Call of Duty: Black Ops Cold War adlı yapım, isminden de açık bir şekilde anlaşılacağı gibi tarihi bir ortam ile birlikte Soğuk Savaş dönemine dönmüş olacak. Soğuk Savaş ise 1947 senesi ile 1991 senelerinin arasında bulunan çok geniş bir dönemi kapsamakta. Treyarch’ın Black Ops adlı seri, yeni bir oyunla köklerine geri dönüş yapacak olsa bile oyunun geçmiş olduğu belirli bir olay ya da konum belirtilmiş değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.