OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Büyük sürprizleri son bırakmaktalar

Büyük sürprizleri son bırakmaktalar

16

 

Japonya’da merkezi bulunan teknoloji devlerinden Sony şirketinin bir müddettir üstünde çalışmalar yaptığı ve 2020 senesinin son zamanlarına doğru piyasaya çıkartacağı yeni oyun konsollarından PlayStation 5, oyun severler tarafından çok büyük bir heyecanla beklenmekte. Bugüne kadarki zaman içerisinde yeni oyun konsolunu görme olanağımız bulunmadı fakat Sony şirketi, yapmış olduğu açıklamalar ile PlayStation 5 konsolunun tüm özelliklerini özelliklerini gün yüzüne çıkartmış oldu.

Oyun sever kitle, dünya üzerinde yer alan en büyük tüketici elektroniği fuarlarından biri olarak öne çıkan CES 2020 kapsamında, PlayStation 5 konsoluyla alakalı yeni detaylar görmeyi beklemekteydi fakat beklenen hiç bir şekilde olmuş değil. PlayStation konsolunun bir numaralı isimlerinden Jim Ryan, CES 2020 fuarının dahilinde yapmış olduğu açıklamalar esnasında PlayStation 5 konsolunun zaten bilmekte olduğumuz özelliklerine değinmek ile yetinme kararı aldı ve PlayStation 5 konsolunun logosunun tanıtımını yaptı. Fakat Ryan’a bakılırsa oyun severlerin, PlayStation 5 konsoluyla alakalı olarak öğrenecekleri halen bir çok şey bulunuyor.

Sony şirketinin CEO’su, Business Insider Japan adına sahip bir çevrimiçi medya sayfasına vermiş olduğu röportaj esnasında PlayStation 5 konsolunun sahip bulunduğu bir takım özelliklere de üstü kapalı bir şekilde değinmiş oldu. Oyun severlerin, yaklaşmaya başlayan yeni konsolla alakalı olarak daha çok öğrenebilecekleri şey olduğunu belirten Ryan, büyük durumdaki sürprizlerin sona bırakılmış olduğunu da belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.