OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Büyük güncelleme ile hangi yenilikler gelecek?

Büyük güncelleme ile hangi yenilikler gelecek?

13

 

Blizzard şirketi, World of Warcraft isimli yapımıyla alakalı bir sonraki büyük yama konusunda açıklama yaptı. ”Visions of N’zoth” şeklinde isimlendirilmiş 8.3 güncellemesi, bugün içerisinde teste açılmış olacak. Bu söz konusu güncellemeyle beraber oyuna pek çok değişik yenilik gelmiş oluyor.

İlk önce oyuna 2 tane değişik ırk ilave ediliyor. Horde isimli cepheyle alakalı tilkiye benzeyen Vulpera; Alliance isimli cephe içinde robotik bir ırk olarak öne çıkan Mechagnomes ilave edilmiş olacak. Söz konusu bu güncelleme birde alışverişi daha basit bir duruma getirmeyi vadetmekte olan yenilenmiş bir müzayede evini de üzerinde barındırarak hayranların senelerdir istediği bir takım değişiklikleri yerine getirmiş oluyor

Yeni yama ile beraber oyuna yeni bir tane daha baskın modu ilave edilmiş olacak. Ny’alotha ismine sahip olan bu baskın, eski Tanrı N’zoth’a karş en son mücadeleyle sonuçlanmış 12 tane boss’u içeriyor olacak. World of Warcraft dünyası üzerinde de bazı farklılıklar yer alıyor olacak. Uldum ile birlikte Vale of Eternal Blossoms isimli bölgeler Eski Tanrı’nın düzenlemiş olduğu saldırıları altında kalmış olacak. Vale of Eternal Blossoms ise bu vesile ile birlikte uzun zamandır o bölgenin ihtişamını özlemiş oyuncular açısından yeniden kullanıma açılmış olacak.

Visions of N’Zoth ise, başkentlerden olan Stormwind ile birlikte Orgimmar’ın alternatif versiyonları üzerinde geçmekte olan bazı zorlukları içeriğinde barındırıyor olacak. Tek bir kişi ile veyahut 5 kişiye kadar talep ettiğiniz bir kişi sayısı ile katılabilecek olduğunuz söz konusu bu mod sonrasında oyuncular, kendilerini çok daha fazla güçlendirebilecek bir pelerinle ödüllendirilmiş olacaklar. Goblin ile birlikte Worgen isimli ırklar da ırklarına özgü bir şekilde kozmetik seti olarak öne çıkan bir çeşit miras zırhı almış olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.