OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Bu zamana kadar çıkan en iyi GTA 6 sızıntısı

Bu zamana kadar çıkan en iyi GTA 6 sızıntısı

21

 

Bu defa ortaya çıkmış olan söz konusu bu yeni iddiaların kaynağı, dünya üzerindeki en büyük forumlar arasındaki ”Reddit” platformu üzerinde açıklamalar gerçekleştiren bir Rockstar personeli. Reddit üzerinde yer alan kullanıcı, bahsi geçen bu iddialarının ilk sırasında kendini hem Red Dead Redemption 2 isimli yapım hem ise GTA 6 isimli yapımın yazılımsal testleri içerisinde çalışmakta olduğunu söylüyor. Fakat bu güçlü bir durumdaki isimden (tabiiki de kendi ifadelerine bakılırsa) ortaya atılmış olan bu iddialar, Reddit platformunun moderatörleri tarafından hızlı bir şekilde silindi. Reddit platformu da, söz konusu bu gönderinin niçin silindiğine yönelik olarak bir açıklamada bulunmadı.

GTA 5 adlı oyunun mevcut bir durumdaki haritası, çok büyük bir yapıyı üzerinde barındırıyor. Fakat yeni ortaya atılmış olan iddialara bakılırsa GTA 6 isimli yapımın haritası, GTA 5 isimli yapımdan daha da büyük bir durumda olacakmış. Açıklamaları yapan kullanıcı, GTA 5 adlı oyunun haritasını GTA 6 isimli yeni gelecek oyuna oranla bir tane okulun oyun bahçesi şeklinde nitelendirmekte. Bunun olması da GTA 6 isimli yapımın haritasının aslında ne kadar büyük olduğunu açık bir şekilde gözler önüne sermiş oluyor.

İddianın sahibine bakılırsa GTA 6 adlı yapım, 2 tane büyük şehirin yanı sıra bu söz konusu şehirlere yerleştirilen 3 tane ayrı bölgeden meydana gelecek. Bu söz konusu şehirlerden birinin ”Carcer City” şeklinde adlandırılacağını ifade eden kaynak, ikinci kentin de ”Vice City” olarak karşımıza çıkacağını ifade ediyor. Vice City, geçmiş olduğumuz senelerden tanıdık hale geldiğimiz Miami kentini, Carcer City da Amerika Birleşik Devletleri’nin Boston kentini temsil ediyor olacakmış.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.