OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Bu yazla alakalı fazlasıyla önemli bir gelişme

Bu yazla alakalı fazlasıyla önemli bir gelişme

59

 

Oyun seven herkes için özel bir yeri bulunan oyunlardan Devil May Cry, çok güzel bir haberle karşımıza çıkacak. 2. oyunu haricinde oyun severler üzerinde çok önemli bir iz bırakmayı başaran Devil May Cry isimli yapım Nintendo Switch platformuna gelecek.

Devil May Cry 5 isimli oyun sayesinde dikkatleri yeniden üstüne toplamayı başaran Capcom şirketi, oynanış dinamiklerinin yanı sıra grafik motoru fazlasıyla geliştirlmiş olan oyunla beraber yeniden gündeme gelmeyi başarmış oldu.

Yeni yapılmış olan duyuruya bakılır ise, Devil May Cry isimli yapım bu yaz döneminde Nintendo Switch platformu için gelecek. Oyuna ait resmi Twitter hesabının tarafından yapılmış olan duyurunun sonrasında oyuna ait detayları da resmi web sitesi üzerinde de paylaşıldı. Fakat kesin bir çıkış tarihi veyahut fiyatlandırma hususunda net bir şekilde bilgi de verilmedi.

Bu söz konusu sürüm, ilk 3 tane Devil May Cry oyununun tamamını içermekte olan bir sürüm şeklinde karşımıza çıkmış olacak. Büyük eleştirilere sebep olan Devil May Cry 2 isimli yapım da dahil olmak üzre ilk 3 tane oyun yeni çıkacak paket içinde yer almış olacak.

Bu söz konusu 3’lü paket ise oyun dağıtıcılarının bazıları tarafından oluşturulmuş bulunmasından ötürü Nintendo Switch adlı platforma özel olarak çıkacak paketi, bağımsız bir isimle beraber yayınlamaları konusunda beklenti var. Fakat oyunun yapımcı firması Capcom ise, bu konuyla alakalı nasıl bir yol izlemiş olacak bu halen bilinmemekte.

Devil May Cry isimli yapım, herhangi bir tane Nintendo platformu üzerinde bulunmuyor olmasından ötürü, Nintendo şirketinin popüler durumdaki platformları arasında yer alan Switch platformuyla başlaması fazlasıyla mantıklı bir karar oldu. Kullanıcıların yeniden ilgisini çekmeyi başarmış olacak mı, bu yaz bunu hep birlikte görmüş olacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.