OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Bu oyunun sonu sizin seçimlerinize göre belirlenecek

Bu oyunun sonu sizin seçimlerinize göre belirlenecek

24

 

Mobil oyun dünyası üzerinde hikayesi çok güçlü oyunlar bulabilmek fazlasıyla zor. EDDA Interactive şirketi tarafından Android işletim sistemi ve iOS işletim sistemi için paylaşılmış olan Director: Xenite isimli yapım, kısa zamanda App Store üzerinde ana sayfaya çıktı ve çok büyük başarılar elde etmiş oldu. Bilim kurgu türüne sahip olan ve zaman yolculuğu konusu bulunan bu RPG oyunu, kendi sınıfı içerisinde en popüler oyunlardan bir tanesi haline gelmeyi başardı.

Director: Xenite isimli yapım, hikaye akışı içerisinde 4 sezonla birlikte 8 farklı bölümden meydana gelen bir maceraya sahip olmasıyla öne çıkıyor. Oyunun yapımcı şirketi, interaktif bir deneyim üstünde odaklanmış olduğundan dolayı hikayesi de fazlasıyla güçlü bir biçimde oyuncuya yansımış oluyor. EDDA isimli şirket, oyunu her geçmiş olduğumuz ay güncelleme yaparak yeni bölümler ilave ederek oynanışla birlikte hikayeyi de çok daha fazla genişletmeyi planlamakta.

2132 senesi içerisinde başlamış olan bir hikayede, TATI ismine sahip bir tane yapay zekadan görevlerin yanı sıra özel bilgiler de alıp ilerlemeye başlamaktayız. İnsanlık daha önceki dönemler içerisinde zaman yolculuğunu keşfetmiş bir durumda olduğu için, bu olanağını da bilinçsiz bir şekilde kullanmış vaziyette. Yapılmış olan bu hatalı durumdaki zaman yolculukları, zaman çizgisi içerisinde kırılmalara sebep olduğundan dolayı da anomalilerle karşılaşmış oluyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.