OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Bu oyunda güvercinle sokaklarda dehşet saçabiliyor olacaksınız

Bu oyunda güvercinle sokaklarda dehşet saçabiliyor olacaksınız

11

Surgeon Simulator ile birlikte I am Bread isimli oyunlardan çok iyi tanımakta olduğumuz geliştirici stüdyolardan biri olan Bossa, Pigeon Simulator adına sahip yeni bir  tane daha oyun duyurusu yaptı. Söz konusu bu oyun, Bossa Studios şirketinin geliştirmiş oldu Worlds Adrift adına sahip MMO oyununun iptal karar alındığından beri  geliştirmeye başlamış olduğu ilk oyun özelliğini de taşıyor.

Pigeon Simulator isimli oyun içerisinde, oyuncular oyunun adından da çok iyi bir şekilde anlaşılabilecek olduğu gibi bir tane güvercini kontrol ediyor olacaklar. Oyun içerisinde yer alan amaç ise şehir sakinlerinin yaşamlarını kabusa çevirebilmek olarak öne çıkıyor. Şehir içerisinde değişik maksatlar uğruna dolaşmakta bulunan insanların yer alacağı bu oyun üzerinde, fragman içerisinde gösterilmiş olduğu gibi bir  tane güvercin olarak beklenmeyen çeşitli kargaşalara da neden olunabiliyor olacaklar. Oyuncular söz konusu bu oyun içerisinde arabalar patlatabilmenin yanı sıra, insanları havaya kaldırarak taşıyabiliyor olacak ve aslında bir  tane güvercin simülatörü oyunundan herkesin bekleyebileceği gibi insanların üstüne büyük tuvaletlerini de yapabiliyor olacaklar. Aslına bakacak olursanız batıl inançlara bakılır ise bir  tane güvercinin insanların üstüne büyük tuvaletini yapmış olması iyi  bir şans çağrıştırmaktadır ancak Pigeon Simulator isimli oyun içerisindeki insanların birer kabusu olabilecek gibi gözüküyor.

Bossa Stüdyosu çok daha benzeyen yapısı bulunan üreterek ismini simülasyon çeşidindeki oyun gerçekleştiren firmaların arasına sokmayı da başarmış oldu. Örnek verecek olursak stüdyonun daha önce yapmış olduğu oyunlar arasında yer alan Surgeon Simulator içerisinde oyuncular genel olarak çok başarılı bir ameliyat yapmaktansa hastalara hiç beklenmeyen şekillerde hasarlar vermek amacıyla çalışmaktalar.

Aslında Pigeon Simulator benzerindeki simülasyon türünde yer alan oyunların zamanının geçip geçmemiş olduğu da herkes tarafından çok fazla merak ediliyor. Oyun çıkıp karşımıza geldikten sonra elde etmiş olduğu başarı  da bizlere bu soruların yanıtını vermiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.