OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Bu oyun 1980’lerde geçecek

Bu oyun 1980'lerde geçecek

20

 

Retro tarzına sahip bilim kurgu sevmekte bulunanların büyük bir ilgi duyacak olduğu gerilim oyunlarından Commander ’85 resmi bir şekilde duyuruldu. Bir çok değişik ögeyi de içinde barındırmakta bulunan bu oyun üzerinde, Soğuk Savaş’ı sonlandırmanın yanı sıra Roswell olayının arkasına yer alan gizemi çözmeye çalışıyor olacağız.

Bilim kurgunun yanı sıra gerilim ile birlikte yaşamda kalma ögeleri ve ayrıca bir de hacker simülatörü.. Bu söz konusu kavramların her bir tanesinin üstüne ayrı ayrı oyun yapılabilir fakat bugün tanıtımı gerçekleştirilen Commander ’85, bütün bunları da tek bir oyun üzerinde sunmayı planlamakta. Üstüne üstlük bütün aksiyon ögelerini bir arada sunmakta bulunan oyunu PC platformunun yanı sıra PlayStation 4 platformu ile birlikte Xbox One platformu ve Nintendo Switch platformunda oynamak olanaklı bir durumda olacak.

Polonya da merkezi bulunan geliştiricilerden Moonwalls şirketi ve yayıncılardan Ultimate Games şirketi, gelecek sonbahar mevsimi içerisinde piyasaya çıkarılacak retro tarzına sahip bilim kurgu ve gerilim oyunlarından Commander ’85’i bugün resmi bir şekilde tanıtmış oldu. Şu zamanlarda Kickstarter üzerinde özel bir kitle fonlama kampanyası yürütülmekte olan projeyle ilgili olarak minimum hedef ise 8.000 Kanada doları tutarında belirlenmiş bir vaziyette. Bunun kapsamında ise destekçiler, ödenmiş olan miktara bağlı bir şekilde oyun demosunun yanı sıra özel durumdaki bazı eklentilere erişim hakkına sahip durumda bulunabilecekler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.