OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Bu mod sayesinde objeleri kırabiliyor olacaksınız

Bu mod sayesinde objeleri kırabiliyor olacaksınız

9

 

Çıkmış olduğu günden bu zamana kadar pek çok ödül almış olan Skyrim isimli yapımın 2016 senesi içerisinde The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition isimli sürümü paylaşılmıştı.

Bir oyun içerisinde yer alması gerekli en temel özellikler aslında her bir oyuncuya göre değişiklikler gösterebilir. Fakat Skyrim isimli yapıma aşık durumdaki oyuncular çok iyi bilmektedir ki grafiklerin çok daha güzel bir durumda bulunması, oyunlar konusunda aranması gerekli ilk özellik değil. Aslında yine Skyrim isimli yapıma yeni başlamayı düşünen grafik sevdalısı olanlar oyundan çok fazla tatmin olmayabilirler. Veyahut farklı bir özellik olarak öne çıkan fizik özelliği. Oyun üzerinde yer alan fizik motoru da nesnelerin parçalanmalarına hiç bir şekilde izin vermemekte ve bu durum ise etrafı yıkıp dağıtma konusunda isteği bulunan oyuncuları tamamen bir hayal kırıklığına uğratmış oluyor.

Ancak en sonunda Skyrim isimi yapımla ilgili geliştirilen bir modla beraber her yeri yıkıp dağıtmaya başlayabileceğiz. ‘‘Destructible Skyrim’’ şeklinde isimlendirilen bu mod oyun üzerinde nesnelere bir dağılma özelliği kazandırmış oluyor. Mod şu an içerisinde Beta aşamasında olduğu için sadece belli başlı bir takım objeler kurulabilmekte. Oyun içerisinde yer alan pek çoğu varil ile birlikte masa, sandalye, kaplar ve de dolaplar kırılabilir hale geliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.