OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Bu iddia beklentileri büyüttü

Bu iddia beklentileri büyüttü

28

 

Geçtiğimiz gün ortaya çıkmış olan bir bilgiye bakılır ise Naughty Dog şirketi, The Last of Us: Part II isimli yapımla ilgili 24 Eylül tarihi içerisinde bir etkinlik gerçekleştirecek. Söylentilere bakılır ise söz konusu oyun, bu etkinlik kapsamında basın için oynanabilir durumda bulunacak. Bunun haricinde bu haber ile beraber ortaya başka bir söylenti daha çıkmış oldu: Sony şirketi, eylül ayının son günlerine PlayStation ile alakalı da bir şeyler planlamakta olabilir.

Güven sağlayan bir kaynak olarak nitelendirilmiş olan ZhugeEX, o hafta içerisinde yalnızca The Last of Us: Part II isimli yapımın etkinliğinin yapılmayacak olduğunu ifade ediyor. Yani aslında bunun anlamı şu ki Japon asıllı teknolojinin devi, oyuncularla ilgili farklı bir şeyler daha planlamakta olabilir. Şu an içerisinde en kesin tahmin ise yeni bir tan daha State of Play yayını gerçekleştirileceği şeklinde ve eğerki bu gerçek olursa The Last of Us: Part II isimli yapımın resmi bir durumdaki oynanış videosu, herkesle paylaşılmış bir durumda bulunacak.

Pekala Sony şirketi bunun haricinde tam olarak ne sunabilir? 1 hafta geçtikten sonra Tokyo Game Show 2019’un başlayacak olduğunu bir anımsatalım, bunun kapsamında 12 Eylül tarihinden 15 Eylül tarihine kadar Sony şirketinin farklı işlerini de görmüş olabiliriz. Bundan dolayı The Last of Us: Part II isimli yapımın State of Play yayını içerisinde gösterilmesi konusundaki tahmin fazlasıyla güçlü bir hal almış oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.