OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Bu defa da Indie Gala bedava oyun veriyor

Bu defa da Indie Gala bedava oyun veriyor

22

 

Son zamanlarda pek çok değişik çevrimiçi oyun satın alma platformu karşımıza çıkmaya başladı.

Bu söz konusu platformlar, bazı zamanlarda özellikle de çok daha yeni müşteriler çekebilmek amacıyla türlü kampanyalar gerçekleştirebilmekteler. Platformların gerçekleştirmiş oldukları bu söz konusu kampanyalara bakıldığında, farklı seviyelerde gerçekleştirilen indirimlerin yanında oyunlar, kısa bir zaman için komple bedava hale de gelebilmekte. Indie Gala platformu da bu şekilde bir kampanya yaparak ÜberSoldier 2 isimli oyunu bedava bir şekilde dağıtmakta.

ÜberSoldier 2 isimli yapım, 22 Temmuz 2008 senesi içerisinde Strategy First şirketinin yayınlamış olduğu ve geliştirmesini ise Burut CT şirketinin üstlenmiş olduğu bir yapımdır. FPS (Birinci Şahıs Nişancı) türüne sahip olan bu oyun İkinci Dünya Savaşı esnasında geçmekte.

Oyun içerisinde; 16 tane oyuncuya dek çoklu bir şekilde oyuncu desteğinin yanı sıra 21 tane değişik silah ile birlikte değişik düşman çeşitleri ve rol yapma ögeleri benzerindeki çeşitli özellikler yer alıyor. Oyunun şu anda ki Steam platformu üzerindeki satış fiyatı 18 Türk Lirası tutarında ve oyun için Steam üstünden gelmiş olan incelemeler de ”çoğunlukla olumlu” bir durumda. Dolayısı ile nişancı oyuncularını çok fazla sevmekteyseniz bedava bir durumda olmasından yararlanarak oyunu deneyimleme şansını kaçırmamalısınız..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.