OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Brutal Age Nasıl Oynanır?

Brutal Age Nasıl Oynanır?

54

 

Klan arkadaşların ile güçlerini birleştirerek rakiplerinin şehirlerini başına yıkabilirsin.
Daha fazla kaynak için, klan’ın ile birlikte totemleri ele geçir.
Yağma ve acvılık yap.

Kale : Yeni teknolojileri ve askeri birimleri oluşturabilmek için, kale seviyesi gelişimine ihtiyaç duyarız. Ayrıca seviyesine göre saldırı slotlarını arttırabilirsiniz. 1. Seviyede tek saldırı yaparken, maksimum seviye olan 25’te 5 saldırı slotuna sahip oluruz.

Göz Kulesi : Seviyesi arttırıldıkça, rakiplerimize yolladığımız casuslar, rakip şehirinden daha detaylı bilgi almamızı sağlar.

Kudretli Taş : Avcılık veya Oyun İçi Alışveriş yaparak elde edilen buffların sürelerinin ne kadar kaldığını takip ederiz.

Altın Ağaç : Ücretli veya ücretsiz hammade kazandırır. Bina seviye artışı, kazanılan miktarı olumlu olarak etkiler.

Atölye : Günlük görevler ile Klan görevleri buradadır. Kesinlikle boşlanmaması gerekn bir özelliktir. Özellikle klan görevlerindrn elde edilen Klan paraları ile, klan marketinde ücretsiz premium itemler almak gelişiminize fayda sağlayacaktır.

Sincap : Bu arkadaş çok uykucudur. İyice dinlendikten sonra uyanıp, size hediyeler dağıtır.

Ambar : Malzeme depolama ve saldırılara karşı hammedde koruması sağlar. Korunabilen hammaddeler, değo seviyesine göre değişiklikler gösterir.

Savaş Barak : Asker eğitim kapasitesinin artmasını sağlarız. Savaş barak seviyesi yükseldikçe anlık olarak daha fazla asker eğitimi yapabiliyorsunuz.

İyileştirme Kuyusu : Seferlerden daha az kayıp ile dönmenizi sağlar. Yaralı birlikleri iyilişetirme pınarı içerisinde iyileştirebilirsiniz. İyileştirme kuyularının seviyelerini kesinlikle yüksek tutmaya bakın.

İyileştirme Pınarı : Savaş sonrası ve yağmalar sonrasında yaralı askerlerimizi iyileştirme pınarı ile iyileştiririz. Seviyesi arttıkça, iyileştirme hızı da artar.

Bilgelik Tapınağı : Kalemiz kadar önemli bir binadır. Yeni teknolojilerin veya yeni askeri birimlerin oluşturmak ve hız artışı elde etmek için araştırmalar yapılır. Araştırmalar hammadde gereksinimi duyar. Burada özellikle eğitim, toplamave üretim hızları, saldırı hızları, yeni karakollar ve yeni yüksek seviye askerler eğitmek için araştırmalar yapabilmektesiniz.

Kutsal Ateş : Belirli Sürelerde yakarak, farklı etkiler de buff almanızı sağlar.

Karakol Geçidi : Sefer başı asker sayınızı arttırır. Maksimum 25 seviyeye ulaşır. 1. Seviyede 200 birimlik asker ile saldırı yaparsınız. Bina seviyesi 25’e ulaştığında, bu rakam 200.000 adet askere çıkar. Ayrıca Genel Boss girişi bu binanın üzerindeki simgeden olur.

Savaş Kampı : Oyun’da 2 türde savaş kampı bulunmaktadır. Büyük ebatlarda olan savaş kampı, asker eğitim süresini azaltır. 3 adet Küçük Savaş kampı ile 3 farklı türdeki askerlerimizi geliştiririz. Ayrıca askerleri 1 üst seviyeye ulaştırmak için gereksinim bilgilerini de buradan görebilirsiniz.

Savaş Duvarı : Klan arkadaşlarınız ile ordularınızı birleştirip, rakip oyuncuların karakollarını istila edebilirsiniz. Bina seviyesi arttıkça, istilaya katıldığınız askeri birim adedi’de artış gösterir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.