OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Borderlands Game of the Year Enhanced hafta sonu için bedava hale geldi

Borderlands Game of the Year Enhanced hafta sonu için bedava hale geldi

25

 

Oyuncular tarafından çok büyük bir beklenmekte olan Borderlands 3 isimli yapımla alakalı geri sayım devam ediyor. Eylül ayı içerisinde piyasaya çıkartılması konusunda bir beklenti bulunan oyunla alakalı bekleyiş sürerken Valve şirketinin oyun platformlarından biri olan Steam, 64 Türk Lirası değerine sahip ”Borderlands Game of the Year Enhanced” isimli yapımı hafta sonuna özel olarak bedava yaptı.

Orijinal durumdaki Borderlands isimli yapımın az daha geliştirilmiş bir durumdaki ve ayrıca 1 tane de DLC paketi bulunan Borderlands Game of The Year Enhanced isimli yapım, hafta sonu süresince bedava bir şekilde oynanabiliyor olacak.

Borderlands isimli yapımın bu özel sürümü içerisinde, 4 tane değişik karakter kullanılabilmekte. 1. şahıs nişancıyla birlikte RPG çeşidinde harmanlanmış olan bu özel oyun içerisinde, çok fazla sayıda silah ile birlikte araç kullanımını gerçekleştirebilmektesiniz.

Borderlands Game of the Year Enhanced isimli yapımın en fazla dikkat çeken taraflarından birisi de içinde DLC paketleri içermekte bulunması. Bu oyun içerisinde 4 tane değişik paket yer alıyor. Bu söz konusu paketler ise The Zombie Island of Dr. Ned ile birlikte The Secret Armory of General Knoxx, Claptrap’s New Robot Revolution ve ayrıca Mad Moxxi’s Underdome Riot isimli paketler.

Bütün bu özellikleri ile beraber Borderlands Game of the Year Enhanced isimli yapımı hafta sonu süresince bedava bir şekilde oynayabileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.