OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Borderlands 3’ün fragmanının böyle paylaşılması beklenmiyordu

Borderlands 3’ün fragmanının böyle paylaşılması beklenmiyordu

18

 

Bilmekte olduğunuz gibi Borderlands 3 isimli yapımın çıkacağı tarihi her geçen gün yaklaşıyor. Görünüşe bakılır ise geliştirici Gearbox şirketi, biraz çok heyecana kapılmış olacak ki oyunun çıkışla alakalı fragmanı yanlışlıkla Twitter üzerinden paylaştı. Elbette ki bu olayın hemen sonrasında video hızlı bir şekilde kaldırılmış olsa bile herkes bunu çoktan fark etmiş idi. Bu söz konusu olayın üstüne de geliştirici, oyunla ilgili fragmanı belirli tarihten önce resmi bir şekilde paylaşmak mecburiyetinde kaldı.

Pek çok hayran, paylaşılmış olan fragmanı izlediğinde Guardians of The Galaxy esintilerini almış olduğunu ifade ediyor.
Guardians of The Galaxy ile ilgili esintilerinin alınıyor olmasının nedeni de fragman üzerinde ağırlıkta bulunan neon tonların yanı sıra patlamalardan tutun da müziklere kadar pek çok şeyin çağrışım yapıyor olması. Fragman içerisinde hem kahramanlar hem ise düşmanlara çok iyi bir şekilde değinilmiş.

Söz konusu bu fragman, yeni Vault Hunter’lar ile birlikte Amara the Siren, Moze the Gunner, Zane the Operative ve FL4K the Beastmaster’e bakış atabilmemize olanak tanıyor. Her bir Vault Hunter’ın kendisine özel bir özelliği ve kabiliyet ağacı yer alıyor. Öte yandan görünüşe bakılır ise oyun içerisinde daha önceki serilerden de tanıdığımız yüzleri görüyor olacağız.

Borderlands 3 isimli yapım; PC platformu ile birlikte PS4 platformu ve Xbox One platformuna özel olarak 13 Eylül 2019 tarihi içerisinde piyasaya sürülmüş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.