OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Borderlands 3 Bloody Harvest isimli yapımın ne zaman çıkacağı açıklandı

Borderlands 3 Bloody Harvest isimli yapımın ne zaman çıkacağı açıklandı

14

 

Gearbox isimli şirket, sonunda yaklaşmaya başlanan kısa zamanlı Borderlands 3 isimli etkinliklerden Bloody Harvest’ın ne zaman çıkacağını açıkladı. Cadılar Bayramı temasına sahip olan etkinlik, 24 Ekim tarihi içerisinde başlamış olacak. Öte yandan duyuruyla birlikte yeni bir tane fragman da paylaşıldı.

Gearbox isimli yapım, Bloody Harvest isimli etkinliği eylül ayı içerisinde duyurmuştu fakat o dönemlerde bir çıkış tarihi paylaşılmamıştı. Bloody Harvest isimli etkinlik, Borderlands 3 isimli yapıma sahip herkesle ilgili olarak bedava bir güncelleme şeklinde gelmiş olacak.

Vault Hunter’lar ise farklı yerler üzerinde görülmeye başlanan düşmanları bulmaya başlamış olacak. Bu söz konusu yeni düşmanlar ise; karakterinin görüşü ile birlikte silah idaresinin yanı sıra doğruluğunu ve de yayılmasını etkileyebilecek yeni bir güçsüzleştirmeyle donatılmış oldu. Bu söz konusu düşmanları yenebilmek, Bloody Harvest isimli yapımın haritasına erişmek amacıyla da takas edebilecek olduğunuz Heckotplasm isimli, sınırlı zamana sahip bir para birimi kazandırmış olacak.

Paylaşımı gerçekleştirilen fragmana bakıldığında Bloody Harvest isimli etkinlikte Captain Haunt ile birlikte çok yeni bir tane boss savaşı, Vault Hunter’ların her bir tanesine özel olarak yeni görünümler, yeni bir tane efsanevi durumda silah, bir tane silah görünümünün yanı sıra el bombası modu ile birlikte yankı cihazıyla alakalı bir görünüm ve kalkan modu bulunuyor.

Bloody Harvest isimli sürüm, gelmesi konusunda planlar yapılan ve sınırlı zaman için geçerli durumda bulunacak bazı bedava etkinlikten yalnızca birincisi gibi gözükmekte. Etkinliğin ise 24 Ekim tarihi içerisinde başlayacak olduğunu da anımsatalım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.