OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Bloodborne adlı yapımı PC için 16 bit olarak uyarladılar

Bloodborne adlı yapımı PC için 16 bit olarak uyarladılar

167

 

Geliştiricilerden bir tanesi, 2015 senesinde PlayStation 4 konsoluna özel bir şekilde piyasaya çıkartılan Bloodborne isimli yapımı 16 bit özelliğindeki bir remake yapım sayesinde PC platformuna taşımış oldu. Oynaması bedava olan oyun üzerinde, Bloodborne adlı yapımdan tanımakta olduğumuz pek çok boss ile birlikte bölge yer alıyor.

Dünya üzerinde yer alan en zor RPG serileri arasındaki Demon’s Souls adlı yapım ile birlikte Dark Souls adlı yapımın yapımcıları aracılığıyla Sony şirketine özel olarak geliştirilmiş olan RPG korku oyunlarından Bloodborne, 2015 senesinde PlayStation 4 konsolu için özel bir şekilde piyasaya çıkartılmıştı. Çıkmış olduğu günden bu zamana kadar milyonlarca sayıdaki konsol oyuncusunun beğenisini kazanmayı başaran oyun, daha öncesinde pek çok defa PC’ye gelecek konusundaki iddialarla gündem haline gelmişti.

Hatta en son geçmiş olduğumuz ay bu şekilde bir iddia ortaya atılmış, söz konusu iddiaların fazlasıyla sağlam kanıtlara dayanmakta olduğu da ifade edilmişti. Bloodborne adlı yapım PC platformuna gelir mi gelmez mi o konu bilinmez fakat bir tane geliştirici, söz konusu bu oyunu 16 bit özelliğinde PC platformuna taşımış durumda. Yarntown ismi verilmiş olan ve oynaması bedava olarak sunulan bu oyun üzerinde oyuncular, Bloodborne adlı yapımdan tanımakta olduğumuz pek çok ikonik ‘‘boss’’la kapışma olanağına dahi sahip.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.