OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Bloodborne adlı yapım için yeni bir yama geldi

Bloodborne adlı yapım için yeni bir yama geldi

4

Popülerliğini korumaya devam eden PlayStation 4 adlı konsolun oyunlarından Bloodborne, Lance McDonald adına sahip bir oyundu sayesinde saniye başına 60 karelik bir değere ulaşmayı başarmış oldu. Lance, söz konusu bu oyunun kaynak kodları üzerinde yer alan oyun motorunun zamanlayıcılarını değiştirmiş oldu.

FromSoftware şirketinin tarafından geliştirilme işlemleri yapılmış olan Bloodborne adlı yapım, günümüzde yer alan konsol oyunlarına bakıldığında en fazla sevilen ve sayılan oyunlar arasında kendisine yer almaya başladı. Oyun aslında gotik atmosferinin yanı sıra harika oynanışı ile beraber oyuncuları ciddi anlamda içine çekmeyi başarmış oluyor. Fakat söz konusu bu oyun bütün bunları başarmış durumdayken aynı zaman içerisinde çok büyük bir şeyden de eksik vaziyette.

Sadece PlayStation 4 platformu üzerinde oynanabilmesiyle öne çıkan Bloodborne adlı yapım, maalesef ki günümüzde yer alan oyunlara bakıldığında artık çok düşük kalmakta olan saniyede 30 karelik bir değerle oynanabilmekte. Oyunu oynamış olan oyuncular çok uzun zamandan beri oyunun PlayStation 4 Pro versiyonu üzerine gelecek 60 FPS yamasını beklemekte olsalar bile söz konusu o yama halen gelmiş değil; en azından FromSoftware şirketinin aracılığıyla.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.