OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Black Squad isimli oyun kısa zaman için bedava hale geldi

Black Squad isimli oyun kısa zaman için bedava hale geldi

9

 

Eğerki bir Counter-Strike: Global Offensive isimli yapımı oynamaktan sıkıldıysanız ve değişik bir alternatif arayışındaysanız, bu oyunun tam bir şekilde sizin için biçilmiş kaftan olduğunu söylemek olanaklı.

İlk defa 2017 senesi içerisinde piyasaya çıkartılan, çok uzun bir zamna boyunca erken erişim sürecinin hemen sonrasında en sonunda 26 Haziran tarihi içerisinde stabil sürüme geçiş gerçekleştiren Black Squad isimli yapım, 1. şahıs çeşidinde, bol aksiyona sahip bir oyun. Black Squad isimli yapım, sahip durumda bulunduğu Unreal Engine isimli motor sayesinde bilgisayarınızı çok fazla yormamakta. Birda grafiksel açıdan başarılı durumda bulunan Black Squad isimli yapımın, gelecek vadettiğini ifade etmek olanaklı gözükmekte.

Black Squad’ı yükleyerek açmış olduğunuzda, çok küçük bir eğitim bölümüne almış oluyor. Bu söz konusu eğitim bölümü içerisinden daha oyunun çok fazla aksiyon kokmakta olduğunu anlayabilmektesiniz. Eğitimi kesin bir şekilde bitirdikten sonra ise aslına bakılırsa çok büyük bir bir dünyanın içine girmiş durumda bulunduğunuzu fark etmektesiniz.

Counter-Strike: Global Offensive yapımıyla birlikte benzerinde yer alan oyunlardan sıkıldıysanız, kendinize çok daha yeni bir alternatif arayışındaysanız eğer, gelecek vaat eden bir oyun olarak öne çıkan Black Squad isimli yapıma bedava bir şekilde erişmeyi isterseniz, Steam platformu üzerinde oyunun sayfasına erişim sağlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.