OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Beyond isimli güncelleme ne zaman gelecek?

Beyond isimli güncelleme ne zaman gelecek?

17

esini ortaya çıkartmış oldu. Aynı oyuna getirilmiş olan öteki güncellemelerde meydana geldiği Beyond isimli güncellemesi de oyuna bedava bir şekilde gelmiş olacak ve görünüşe bakılır ise oyunun içeriğini fazlasıyla genişletmiş olacak. Hello Games şirketinde yer alan ekip, bugün yapmış olduğu açıklama içerisinde bu güncellemenin tam olarak ne zaman kullanıcılara sunulacak olduğu ifade edildi.

Beyond ismine sahip güncellemenin PC platformu ile birlikte Xbox One platformu ve de PlayStation 4 konsolu için çıkış tarihi 14 Ağustos tarihi şeklinde açıklanmış oldu. Hello Games şirketi, Beyond ismine sahip bu güncellemenin tek bir güncelleme içinde üç tane büyük güncelleme içeriğine sahip olduğunu ifade etti ve çoklu oyuncuyla alakalı modun bunlardan biri olduğu nerdeyse geliştirme aşamalarından bu zamana kadar bilinmekte.

Ekip, getirilecek olan bu değişiklikler arasından çoklu oyuncu moduyla alakalı çok fazla konuşmama konusunda tercihe bulundu. Hatta açıklama içerisinde Beyond’la alakalı çok daha fazla yorumda bulunulmamış oldu. Muhtemel olarak beklentileri daha da çok yükseltip daha sonrasında ise hayal kırıklığı yaşatma konusundaki ihtimali göze alma konusunda istekleri yoktur ki bunun fazlasıyla mantıklı bir durumda bulunduğunu da söylemek gerekli.

Ekibin Beyond isimli güncellemeyle beraber zamanında söylemiş olduğu tek bir şey, oyunun sosyal ile birlikte çoklu oyuncu deneyimi içerisinde çok radikal bir değişiklik sunacak olduğu ve oyun içerisinde yer alan oyuncuların daha basit birleşip oynamasına izin verecek olduğu şeklindeydi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.