OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Battlefield 5 üzerindeki tanklar kişiselleştirilebilecek

Battlefield 5 üzerindeki tanklar kişiselleştirilebilecek

15

 

Battlefield V adlı oyunda yer almakta olan tankları, 6.2 güncellemesinden hemen sonra kişiselleştirebilmek olanaklı hale gelecek. Yeni duyurusu yapılmış olan bu özelliğin yakın bir zaman içinde geleceği EA şirketi tarafından da doğrulanmış oldu.
Battlefield V adlı yapımın oyuncuları, uzun bir zamandan beri oyunda yer almakta olan tankları kişiselleştirebilmeyi talep ediyordu. EA Dice şirketi ise daha öncesinde yapmış olduğu açıklama içerisinde bu özelliğin oyuna ilave edileceği konusunda bir duyuruda bulunmuştu. Oyunun 6.2 isimli güncellemesiyle beraber bu söz konusu özelliğin tüm kullanıcılara açılacak olduğu da ilan edilmiş oldu.

Söz konusu güncelleme 4 Mart tarihi içerisinde paylaşılacak ve EA Dice şirketi de kullanıcılara bu söz konusu güncellemeyle beraber bedava ”body dressing” yani tank kişiselleştirme konusunda bir hak vermiş olacak.

Oyun üzerine gelecek yeni güncellemeyle beraber 37 tane değişik tank kişiselleştirmesi yapılabiliyor olacak. Bu söz konusu kişiselleştirmelerden bir kısmı Company Coin ismi verilmekte olan bir oyun parasıyla yapılabiliyor olacak, bir kısmı da Battlefield Currency adlı yapımla alınacak. Her bir kişiselleştirme öğesi üzerinde olduğu gibi bu tank kişiselleştirmesi konusunda da değişik nadirlik seviyeleri bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.