OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Bandai Namco’dan yeni bir marka tescili

Bandai Namco'dan yeni bir marka tescili

27

 

Avrupa Birliğinin Fikri Mülkiyet Ofisi içerisinde ortaya çıkmış olan ticari marka dosyalarından bir tanesi oyun dünyasının gündemine adeta bir bomba gibi düşmüş oldu. Bandai Namco şirketi çok daha yeni bir marka tesciliyle gelmiş oluyor.

Oyunlarla alakalı dünyanın her geçmiş olduğumuz gün gelişmesinin yanı sıra büyümesinin ardından pek çok markanın yeni yatırımları da ortaya çıkmaya başlamış oldu. Playstation State of Play adlı etkinliğin yanı sıra Nintendo Direct etkinliği ile birlikte Blizzcon etkinliği benzerindeki etkinlikler markaların kendisine ait duyurularını yapmış olduğu platformların iç kısmına bir yenisi daha ilave ediliyor gibi.

29 Aralık 2020 tarihi içerisinde dosyalanan bir içerik üzerinde Bandai Namco Next adına sahip yeni bir tane marka belirmiş oldu. Markalaşmanın yanı sıra büyüme hususunda çok uzun bir zamandan beri çok ciddi atılım yapması konusunda beklentiler bulunan Bandai Namco şirketinden gelmiş olan bu girişimle birlikte çok daha eğlenceli ve aynı zamanda çok daha renkli bir oyun dünyası üzerine adım atacak olabiliriz.

Bandai Namco Next markasının dahilinde tam olarak neler mevcut?

Espor turnuvalarının yanı sıra Eğlence parkları ile birlikte Oyuncaklar, Filmler, Bilgisayar Ağları, Animasyon Filmleri, Çevrimiçi oyunlar ve Oyunlar mevcut.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.