OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Avatar isimli oyun 2022 senesine ertelenmiş durumda

Avatar isimli oyun 2022 senesine ertelenmiş durumda

102

 

Ubisoft şirketi, 2017 senesi içerisinde duyurusunu yapmış olduğu Massive Entertainment şirketinin geliştirecek olduğu yeni Avatar oyununun çok daha ileri bir tarih ertelenmiş olduğu konusunda açıklamada bulundu. Uyarlanmış olduğu filmi için de erteleme kararı alınan söz konusu bu yeni Avatar oyunu, 2022 senesinde oyuncularla buluşmuş olacak.

2009 senesi içerisinde vizyona girmiş olan ve çok uzun seneler boyunca dünya üzerindeki en fazla izlenmekte bulunan filmi olma unvanını korumakta bulunan Avatar, 2021 senesi içerisinde gösterime girmiş olacak yeni filmiyle kaldığı yerden devam ediyor olacak. Fakat Avatar adlı yapım, yalnızca bir filmden de ibaret durumda değil.

Avatar adlı yapımın öte yandan yine filmle aynı dönem içerisinde çıkmış olan bir oyunu da yer alıyordu: James Cameron’s Avatar: The Game. Fakat söz konusu filmin temel alınmış olduğu Ubisoft şirketinin geliştirmiş olduğu bu oyun, karışık yorumlarla karşılanmış idi. Ubisoft şirketi, aradan geçmiş olan senelerin ardından yeniden bir Avatar oyunuyla ilgili olarak kolları sıvamıştı fakat görünüşe bakılırsa da ertelenmek mecburiyetinde kalmış oldu.

Ubisoft şirketi, Avatar ismine sahip oyununu 2022 senesine ertelemiş oldu. Yani aslında oyun da Avatar 2 adlı filmle benzer bir dönemde çıkış yapmış olacak. Söz konusu oyun, Nisan 2021 ila Mart 2022 mali senesinin içinde oyuncularla buluşmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.