OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Assassin’s Creed yeni oyunuyla ilgili detaylar sızdı

Assassin's Creed yeni oyunuyla ilgili detaylar sızdı

21

 

Geçmiş olduğumuz sene ortaya çıkan bazı raporlar üzerinde 2020 senesinde PS4 platformu ile birlikte PS5 platformu, Xbox One platformu, Xbox Series X platformu ve PC için çıkacağı açıklanan yeni Assassin’s Creed’in, oynayanları Viking ülkesine götürecek olduğu ileri sürülmüştü edilmişti. Bu durumun doğru olup olmadığını ise yalnızca zaman göstermiş olacak; fakat ortaya çıkmış olan yeni bir sızıntı, bu söz konusu iddiaları daha fazla güçlendirecek gibi gözükmekte.

Bahsi geçen sızıntının merkezi ise Amazon Almanya olarak öne çıkıyor. Paylaşılmış olan ekran görüntüleri üzerinde, ‘‘Assassin’s Creed Ragnarok – Valhalla Edition’’ ismine sahip bir oyunun listelenmiş olduğunu görmekteyiz. Ne kadar üzücüdür ki, bu oyunun gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu şu anda hiç bir şekilde bilmemekteyiz; fakat geçmiş dönemlerdeki sızıntıları da hesaba katmış olduğumuzda doğrulukla ilgili payın bayağı bir yüksek olduğunu ifade edebiliriz.

Yeni karşımıza çıkacak Assassin’s Creed oyunun aslında Nordik temasına olarak geleceğine olacağına inanmak amacıyla elimizde pek çok farklı sebep var. Hatırlayan kişiler mutlaka olacaktır; bu söz konusu spekülasyon rüzgarı ilk önce, The Division 2 adlı yapımda yer alan bir tane oyuncu tarafından başlatılmış idi. Ubisoft şirketinin imzasına sahip oyunun içinde yer alan bir poster içerisinde, Assassin’s Creed adlı seriden bilmekte olduğumuz Eden of Apple’ı tutmakta bulunan bir  tane İskandinav tanrısını görmüş idik..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.