OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Valhalla’nın yeni hikaye fragmanı filmleri aratmıyor

Assassin’s Creed Valhalla’nın yeni hikaye fragmanı filmleri aratmıyor

10

 

Ubisoft şirketi, çok yakın bir zamanda piyasaya çıkmaya hazırlanan Assassin’s Creed Valhalla adlı yapımın hikaye fragmanını paylaştı. Söz konusu bu fragman üzerinde, Viking akıncılarından biri olan Eivor’un İngiltere’ye yapmış olduğu saldırıları çok daha yakından görmüş oluyoruz. Aynı zaman içerisinde Ragnar Lothbrok’un oğulları da söz konusu bu fragman içerisinde gözüküyor.

Ubisoft şirketinin belki de en ünlü oyun serilerinden biri olarak öne çıkan Assassin’s Creed adlı yapımın çok yakın bir zamanda çıkış gerçekleştirecek yeni oyunlarından Valhalla ile alakalı geçmiş olduğumuz gün çok daha yeni bir hikaye fragmanı yayınlanmış oldu. Echoes of Valhalla adına sahip bir podcast belgesel dizisiyle alakalı olarakta duyuru yapılmış olan video üzerinde, Assassin’s Creed Valhalla adlı yapımın tam olarak nasıl bir hikayeyle karşımıza çıkacak olduğunu çok daha net bir biçimde görmüş bulunduk.

Paylaşılmış olan söz konusu bu fragmanda, Ragnar Lothbrok’un kana susamış durumda bulunan oğullarıyla karşı karşıya gelmiş olacak Viking akıncılarından Eivor’u görmekteyiz. Sakson Kralları ile birlikte Tapınak Tarikatı adı verilen Suikastçılar Kardeşliği’yle beraber İngiltere’yi tehdit etmeye başlayan bilinmeyen bir güç arasında süren çok büyük bir kargaşanın içinde geçeceği anlaşılan oyun, bir çok farklı figürü görme olanağını da sunuyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.