OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Infinity adlı yapım komple online mı oldu?

Assassin’s Creed Infinity adlı yapım komple online mı oldu?

38

 

Fransız asıllı oyun geliştiricilerinden Ubisoft şirketinin, geliştirme aşaması içerisinde yer alan yeni oyunu Assassin’s Creed Infinity adlı yapımı online bir platform üzerinde oynatmayı planlamakta olduğu söylenmekte.

Her bir oyun içerisinde sona ulaşabilmenin yüzlerce saat zaman aldığı, çok büyük açık dünyalara yer vermiş olan Assassin’s Creed adlı seri daha da çok büyümekte. Ubisoft Entertainment SA şirketinin çatısı altında Assasins’s Creed Infinity ismiyle bilinirlik elde eden yeni bir proje, oyunun geliştirilme aşaması için aşina durumda bulunan kişilere bakılırsa zaman içinde evrilmiş olan çok büyük bir online platform yaratmış olacak.

Daha önce çıkmış olan Assasins’s Creed oyunları, antik Yunan medeniyeti ya da antik Mısır benzerindeki belli tarihsel dönemlere yer vermekte olsa bile Infinity adlı yapım üzerinde birden çok seçenek yer alacağı ve oyunun çıkışından sonraki ayların yanı sıra seneler içinde bu seçenekler genişleyecek olduğu söylenmekte. Platformda yer alan oyunlar bireysel bir şekilde değerlendirildiği zaman değişik görünebilecek ya da değişik hisler verebilecek durumda bulunsa bile tamamı birbirine bağlantılı durumda bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.