OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Artık oyun içi satın alımlarda kripto paralarda kullanılabilecek

Artık oyun içi satın alımlarda kripto paralarda kullanılabilecek

14

 

Kripto oyun platformlarından biri olarak öne çıkan Enjin, oyun içindeki satın alma konularında kripto para birimlerinin kullanılabilecek olduğu basit bir oyun içi satın alma aracı geliştirmiş oldu. Enjin Platformuyla birlikte kripto para birimleri oyun sektörünün en önemli araçlarından biri olabilir.

Blockchain oyun firmalarından biri olarak öne çıkan Enjin, oyunlar üzerinde kullanılabilecek kripto para birimleriyle alakalı yeni bir araç geliştirmiş oldu. Enjin aracılığıyla paylaşılmış olan araçla birlikte geliştiriciler, kripto varlıklarını geliştirmiş oldukları söz konusu oyunlara dahil edebiliyor olacaklar.

Ethereum adlı kripto para biriminin ağı tarafından desteklenmekte olan söz konusu Enjin Platformu, oyunlara basit bir şekilde ilave edilebilecek bir yöntemle tasarlandı. Geliştirici ekip, kendi oyunları üzerine Enjin Platformu’nu ilave etmeyi talep ettiklerinde tek bir satır bile kod yazmalarına gerek bulunmayacak.

Oluşturulmuş olan söz konusu bu araçla ilgili gerçekleştirilen açıklama üzerinde; ”Temel bir şekilde platform, yeni nesil Blockchain varlıklarını oluşturmanın yanı sıra yönetme işini de basitleştiriyor. Farklı bir deyiş ile, bir akıllı telefonu nasıl kullanacak olduğunuzu bilmekteyseniz panelimizi kullanıp karşılığı bulunan ve bulunmayan jetonlarınızı basit bir şekilde dağıtabilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.