OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Art Of Conquest Nasıl Oynanır?

Art Of Conquest Nasıl Oynanır?

136

 

Art of Conquest’e başlangıç ırk seçimi ile olmaktadır. Oyun içerisinde 5 ırk vardır. Fakat bu 5 ırktan Gök Perisi ırkı kullanılmaz. Aktif seçeceğiniz ırklar;

Oyunda 5 ırk vardır. Fakat bir süre için sadece 4 ırktan 1 tanesini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Seçilen ırk’a göre Ana bine farklılıklar gösterebilir. Bu farklılık sadece görsel anlamda etkilidir. Gök Perisi Irkı şuan için seçilmemektedir.

İnsan
Cüce
Leş
Rakan ırklarıdır.

Irk seçimini yaptıktan sonra öğretici ile birlikte oyuna başlarız. Öğretici şehir ve çevreyi tanımamıza fayda sağlar. Irk seçimine göre ana bina isimi ve görselliği de farklılık gösterir. Ana bina üzerinden oluşturulan binalar üretim, askeri, görev, savunma ve gelişme binalarının seviyesinin artmasına yardımcı olur. Ayrıca gelişim ve yükseltmeler bazı hammaddelere ihtiyaç duyar. Hammaddelerin altın, odun ve öz olanlarını üretebilirsiniz. Asker geliştirme için ise ek olarak kanlı elmas, mitril ve kristal ister. Bunları temin etmek sağ üst köşede dükkan kısımında altın veya L Sikkesi ile alınır. Ek olarak çevrede bulunan mavi ünlem olan harabelere veyine çevre keşiflerinden kazanılır. Harita içerisinde bulunan Void Mirror etkinliğine katılarak, aşamalı rakipleri alt ederek de kazanılır. Void Mirror hammadde dışında item elde etmenizi de sağlar. Ayrıca diğer ırklara saldırılar düzenleyerek rakiplerinizin şehirlerini de yağmalayamanız mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.