OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Armello Oyun İnceleme

Armello Oyun İnceleme

223

Armello Bir Fantazi Dünyası Üstüne Kurulmuş Tur Bazlı Bir Strateji Oyunu. Ölmeye Yaklaşan Aslan Kralın Yerini Biz Alarak Armello Diyarına Huzur Getirmeye Çalışıyoruz.
Konuyu bu kadar kısa anlatınca ne olduğunu pek anlıyamamanız gayet normal. Oyunumuzun Hikayesine göre Armello diyarını yöneten aslan kralımız hastalanıyor. Ve bu durumu farkeden diğer hayvan klanlarının liderleri  (bizler) onun yerine geçmek için bir prestij yarışına giriyoruz. Etraftaki öğeleri toplayarak diğer klan liderleri ile savaşarak olabildiğince çok prestij toplayıp, dövüşlerde işinize yarayacak silah zırhı vb. satın alarak kralı öldürerek veya kralın kendi kendine ölmesini bekleyerek onun yerine geçmeye çalışıyoruz. Kral öldüğü zaman “En Yüksek Prestije Sahip Olan (Onu Öldüren Değil) onun yerine geçiyor ve oyunumuz bitiyor.

Oynamaya değer bir yapım. Hoş grafikleri ve güzel strateji ürünleriyle sizi oynarken eğlendirebiliyor. Ama asıl olarak arkadaşlarınızla beraber oynadığınızda eğlenceli olacağını düşünüyorum. Bilgisayar biraz zayıf olduğu için oyuna alıştığınızda zevk almayabilirsiniz. Armello arkadaşlarınızla beraber oynuyabilecekseniz kesinlikle vereceğiniz paraya değer bir yapım bence ama tek başınaysanız bir süre sonra sıkılacağınız kesin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.