OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Apple şirketinden yeni bir oyun daha

Apple şirketinden yeni bir oyun daha

9

 

Her geçtiğimiz hafta yeni bir oyunu kütüphanesine katmaya devam eden Apple şirketinin oyun servislerinden Apple Arcade, bu hafta içerisinde de söz konusu bu geleneğini bozmayarak ‘‘Neversong’’ adına sahip bir oyunla karşımıza çıkmış oldu. Söz konusu bu oyun; atmosferinin yanı sıra hikâyesinden dolayı da fazlasıyla ilgi çekici.

Apple şirketinin abonelikli oyun servisi olarak piyasaya çıkardığı Apple Arcade, kullanıcıların kullanımına açılmış olduğu günden bu zamana kadar her hafta çok daha yeni oyunlara kavuşmaya devam ediyor. Kullanıcıları için 100 tanenin üstünde kaliteli oyun sunmuş olan söz konus ubu servis, geçtiğimiz günlerde de yeni bir oyuna kavuşmuş oldu. Apple Arcade’e ilave edilmiş olan bu yeni oyun, bu sene içinde Steam kullanıcıları ile birlikte buluşması konusunda beklenti olan ‘‘Neversong’’ adlı yapım.

Serenity Forge şirketinin geliştirmiş olduğu Neversong adlı yapım, tek oyunculu bir oyun. Arcade servisinde yer alan öteki oyunların kalitesini aratmamakta olan Neversong adlı yapım, aynı zaman içerisinde kablosuz kontrolcülerle ilgili de desteğe sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Aslına bakılırsa daha öncesinde Once Upon A Coma adıyla tanıtımı yapılan Neversong adlı yapım, hemen sonrasında bir isim değişikliği yaşayarak şu anda karşımıza çıktığı ismini almış oldu. İki boyutlu olarak karşımıza çıkmasına karşn atmosferi ve grafikleri sayesinde oyuncuları içine çekmeyi başarmış olan Neversong adlı yapım, çok harika ve tamamen sürükleyici bir hikâyeye de sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.