OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Apex Legends’ten yeni sezon fragman müjdesi

Apex Legends'ten yeni sezon fragman müjdesi

18

 

Her geçen gün değişmesinin yanı sıra gelişme gösteren oyun sektörünü domine etmekte bulunan oyunlardan bir tanesi olarak öne çıkan Apex Legends, çok yakın bir zamanda yepyeni bir sezonla oyuncuları için daha da heyecanlı bir durumda keyifli anlar yaşatmayı amaç edinmekte.

Geçmiş olduğumuz sene tam da bugün piyasaya sürülmüş olan ve piyasaya çıkartılmasının üstünde saatler dahi geçmeden rekor bir seviyede oyuncu sayısına ulaşmış olan Apex Legends adlı platform, sektör üzerinde yaşanmış olan durağanlığı bozmuş ve haftalar boyunca gündemin odağından düşmemiş durumdaydı. İlk yıl dönümünü kutlayabilecek olan Apex Legends adlı platform, 4. sezonlarından biri olan Asimilasyon fragmanını paylaştı.

Battle Royale oyun çeşidinin en fazla oynanmış oyunlarından Apex Legends adlı yapım, dördüncü sezonu Asimilasyon ile birlikte yeni karakterlerden biri olan Revenant’ı da oyuna dahil etmekte. Öfkeyle beraber intikamdan gücünü almakta bulunan Revenant, doğa üstü özel güçleri ile beraber düşmanlarına ölüm pahasına meydan okumayı da sürdürüyor.

Bir başka yenilik olarak öne çıkan silahlardan Sentinel de uzak mesafe çatışmaları esnasında kendisini öne çıkartmayı başarıyor. Keskin nişancı tüfeği olarak öne çıkan Sentinel, rakiplerin mevcut durumdaki zırhlarını delerek geçebilme özelliğiyle oyunu kurtarmayı başarabilecek kritik vuruşlar yapabilmeye imkan tanımakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.