OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Apex Legends için yeni bir tane güncelleme daha geldi

Apex Legends için yeni bir tane güncelleme daha geldi

136

 

Fortnite isimli yapımın 2018 ila 2019 senesindeki gelirlerinin açıklanmış olduğu duyuruya bakıldığı zaman oyunun geçtiğimiz sene aynı dönemine bakıldığında %52 oranındaki kaybı, bir yerlerde hata yapılmış olduğunun bir kanıtı olarak gösterilebilir. Apex Legends isimli yapımda benzeyen bir düşüşü hiç bir şekilde yaşamamak amacıyla hataları sıfıra indirmek istemekte ve bu alan içerisinde de yeni adımlarla gelmekte.

Battle Royale isimli türün yüksek sayıya sahip oyuncunun aynı yer içerisinde savaşmayı temel almış durumdaki yapısı, yeni kuralların yanı sıra ufak değişikliklerle sıkıcı durumda bulunmayan bir vaziyete getirilmeye çalışılıyor olsa bile bu konuyla alakalı çok başarılı olunduğu da hiç bir şekilde söylenemez. Oyuncuların aslında ufak değişiklikler gerçekleştirilmiş fakat temel olarak aynı durumda bulunan haritalar üzerinde mücadelede bulunmaları, tabiiki de bir müddet sonrasında çok daha sıkıcı bir duruma gelir. Bu ise oyunun mevcut durumdaki başarısını aşağıya çekmiş olur.

Fortnite isimli yapım, her sezona başlarken çok yeniymiş gibi gözükmekte olan haritalar sunmakta fakat değişikliklerin büyük bir kısmı ufak ölçekli olduğu için oyuncular, aslına bakılır ise bir önceki haritada oynadıklarından değişik bir şey yapmamaktalar. Apex Legends isimli yapım da burdan yola çıkıp yeni sezon içerisinde oyuncuları ciddi bir açıdan yeni haritayla karşılamış oldu..

Epic Games şirketinin de Fortnite isimli yapımın yeni sezonları içerisinde benzeyen çalışmalar yapacak olduğu konusunda bir takım söylentiler yer alıyor fakat bunu ise zaman içinde görmüş olacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.