OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Apex Legends için solo modu yolda

Apex Legends için solo modu yolda

29

 

Apex Legends isimli yapım gelecek hafta içerisinde çok daha yeni bir tane etkinliğe ev sahipliği yapıyor olacak. Bu söz konusu etkinliğin en fazla dikkat çeken tarafı da oyuna kısa bir zaman için getirilmesi sağlanacak bir mod. Bu söz konusu mod, oyunları tek başına oynamayı çok fazla seven oyun severleri fazlasıyla yakından ilgilendirmekte.

Apex Legends isimli yapım, bu zamana kadar bir takım oyunu olarak oynandı. Bu ise, bir açıdan çok iyi bir şey zira en azından yalnız bir durumda bulunmanın risklerini de düşündürmüş oluyor. Fakat bazı oyuncular ise takım arkadaşlarına hiç bir şekilde ihtiyaç duymamaktalar. Oyun içerisine şimdi de ”The Iron Crown Collection” (Demir Taç Koleksiyonu) adına sahip bir tane etkinlik gelecek ve söz konusu bu etkinlik dahilinde oyuncular, bireysel durumda yer alan kabiliyetlerini sergileyebiliyor olacaklar.

Etkinlik ile alakalı duyuru Apex Legends isimli oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirildi. Yapılmış olan açıklamalar içerisinde söz konusu bu etkinliğin 13 ila 27 Ağustos tarihlerinin arasında gerçekleşecek olduğu da belirtildi. Yani aslında Apex Legends isimli yapımın solo modu, 13 ila 27 Ağustos tarihlerinin arasında deneyimlenebiliyor olacak. Etkinlik ile alakalı bir tane de video paylaşmış olan Apex Legends, bu söz konusu modun tam olarak nasıl olacağına yönelik bir önizleme olanağını sunmuş oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.