OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Apex Legends için kısa süreli bir mod geldi

Apex Legends için kısa süreli bir mod geldi

162

 

DICE Ödülleri esnasında ”Senenin Çok Oyunculu Oyunu” kategorisi içerisinde aday gösterilmiş olan Battle Royale oyunlarından Apex Legends, kısa bir zaman öncesinde ”3. şahıs modu” isminde yeni bir tane daha moda kavuşmuş oldu. Oyunun resmi bir durumdaki Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilen açıklamaya bakılırsa bu mod, yalnızca yarına kadar oynanabilir bir durumda bulunacak.

Respawn Entertainment şirketinin geçmiş olduğumuz senenin ilk günlerinde paylaşmış olduğu ve ilk günleri içerisinde PUBG ile birlikte Fortnite benzerindeki rakipleriyle yarışır seviyede ilgi görmeye başlayan Battle Royale oyunlarından Apex Legends adlı yapım, yeni özellikleri kazanmayı da sürdürüyor. 2019 senesinin sonunda sunucu problemleriyle pek çok kullanıcıyı çileden çıkartmayı başaran bu oyun, bugün ilave edilen özel bir yenilikle aktif durumdaki oyuncularının yüzünü güldürmeyi başarabilir.

Mobilin yanı sıra konsol veyahut PC hiç bir şekilde fark etmeden oyunlarda etrafı görme açımız, bir oyunda fazlasıyla da önemli. Birinci şahıs görüş açısı veyahut üçüncü şahıs görüş açısı ise bunlar arasından bir kısmı şeklinde karşımıza çıkmakta. Respawn Entertainment şirketinin Apex Legends adlı yapıma getirmiş olduğu yenilik ise bu görüş açılarıyla alakalı. Oyunun resmi Twitter sayfası üzerinde dün gece gerçekleştirilen duyuruya bakılırsa oynayanlar, Apex Legends adlı yapımda kısa zaman için üçüncü şahıs modunu kullanabiliyor olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.