OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Apex Legends adlı yapımın haritası, Minecraft adlı yapımda tekrar uyarlanmış oldu

Apex Legends adlı yapımın haritası, Minecraft adlı yapımda tekrar uyarlanmış oldu

29

 

Apex Legends adlı yapıma hayran olan bir kişi, oyunun mevcut durumdaki haritasını Minecraft adlı yapımda tekrardan inşa etti. Yapmış olduğu çalışma ile birlikte Reddit üzerinde yer alan kullanıcıların beğenisini kazanmış olan oyuncu, bugüne dek tasarımı yapılan Apex Legends adlı yapım haritalarının belki de en iyi olanını ortaya koymuş bulundu.

Dünya üzerinde en fazla satış gerçekleştirilen oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan Minecraft adlı yapım, oluşturulmuş olan özel haritalardan dolayı da haberlere pek çok kez konu olmuş idi. Bunun kapsamında oyuncular, hayran durumda bulundukları öteki oyunların haritalarını Minecraft adlı yapımda oluşturmakta, benzeri olmayan bazı çalışmaları da ortaya koymaktalardı. Tekrardan buna benzer bir olay yaşanmış oldu. Bu defa da Apex Legends adlı yapıma hayran olan bir oyuncu, oyunun mevcut durumdaki haritasını Minecraft adlı yapımda tekrardan yaratmış oldu. Sonuç ise, ciddi anlamda da takdir edilesi bir durumdaydı.

Reddit üzerinde kullanmakta olduğu ‘kurobekuro’ adıyla Apex Legends başlığının altında özel bir paylaşımda bulunan kullanıcı, aniden görülmemiş bir popülariteye ulaşmayı başardı. Zira söz konusu bu oyuncunun Minecraft adlı yapım üzerinde oluşturmuş olduğu Apex Legends adlı yapımın haritası, bugüne dek oluşturulmuş lanlardan çok daha değişikti. Fazlasıyla detaylı bir çalışmada bulunan kurobekuro, bütün Apex Legends adlı yapıma hayran olanların beğenisini kazanmayı başarmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.