OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Android platformu için bedava bir şekilde paylaşıldı

Android platformu için bedava bir şekilde paylaşıldı

18

 

Sky: Children of the Light adlı yapım nihayet Android işletim sistemine bedava bir şekilde paylaşıldı. Söz konusu bu oyun, insanlarla sosyalleşebilecek olduğunuz ve beraber çeşitli görevler yapabilecek olduğunuz fazlasıyla renkli bir dünya sunmakta.

Sky: Children of the Light adlı yapım, ardımızda bırakmış olduğumuz sene iOS platformunda yayınlandı ve Apple şirketi tarafından da yılın oyunu ödülüne layık görülmüş oldu. Söz konusu bu oyun, iOS platformunda yayınlanmasının hemen sonrasında yeni içeriklerin yanı sıra farklı düzeltmeler getirmeyi sürdüren güncellemeler almaya da devam etmiş oldu

Android işletim sistemini kullananlar da, uzun bir zamandan beri Sky: Children of the Light adlı yapımın gelişini belemeye başlamıştı. Platform üzerine nisan ayı içerisinde gelecek olduğu konusunda duyurular yapılan bu oyun, nihayet Google Play Store üzerinde bedava bir şekilde paylaşıldı. Söz konusu bu oyun, gözleri alan sanat tarzının yanı sıra renkli dünyası ile birlikte dikkat çekmekte.

Journey ile birlikte Flower benzerindeki ödüllü oyunların arkasında yer alan geliştiricilerin yeni macerası olarak öne çıkan Sky: Children of the Light, çığır açmayı başaran çok önemli bir sosyal macera şeklinde tanımlanmakta. Oyun üzerinde karakter özelleştirmeleri sayesinde kendinizi ifade edip, yedi tane keşfedilebilir bölge üzerinde dünyanın dört bir tarafından gelen oyuncular ile bir araya gelip sosyalleşmiş oluyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.