OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Among Us adlı yapımda önümüzdeki dönemde hangi yenilikler olacak?

Among Us adlı yapımda önümüzdeki dönemde hangi yenilikler olacak?

67

 

Popüler oyunlardan biri olan Among Us şirketinin yapımcısı olarak öne çıkan Innersloth şirketi, Among Us adlı yapımla alakalı gelecek dönemde karşımıza çıkacak yenilikleri açıklamış oldu. Saklambaç modunun yanı sıra yeni görevler benzerindeki bazı özelliklerin ilave edileceği ifade edildi.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Epic Games şirketinin sürpriz oyun şeklinde vermiş olduğu Among Us adlı yapım, uzun bir zaman boyunca popüler olmuş lakin ardından kendisini tekrar ettiğinden dolayı oyuncu kitlesi bayağı bir azalmış idi.

Bugün de Among Us adlı yapımın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılmış olan açıklama içerisinde, oyuna gelecek yeniliklerin yanı sıra geliştirmeler de açıklanmış oldu. Açıklamalara bakılırsa, oyuna yeni bir tane saklambaç modunun yanı sıra vizör kozmetikleri ile birlikte 15 oyuncudan oluşan bir mod, yeni bir takım roller, başarımlar, yeni bir takım renkler ve çok daha fazlasının gelecek olduğu ifade edildi. Fakat söz konusu bu güncellemelerin ne zaman veyahut tamamının aynı anda mı yoksa ayrı bir şekilde mi gelecek olduğu hususunda hiçbir açıklama yapılmış değil.

Summer Game Fest öncesinde yapılmış olan açıklamalarda, yapımcı Innersloth şirketinin oyuna hesap bağlama sistemini getirecek olduğu da açıklanmış durumda. Bunun sayesinde ise oyun, birden fazla platform üzerinde tek hesapla oynanabiliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.