OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Among Us adlı yapım için Ekim ayı beta güncellemesi geldi

Among Us adlı yapım için Ekim ayı beta güncellemesi geldi

18

 

Son zamanların en popüler oyunlarından bir tanesi haline gelmiş olan ve milyonlarca kişi tarafından oynanmış olan Among Us adlı yapım, Ekim ayı beta güncellemesini almış durumda. Sadece PC platformuyla alakalı beta sürümünde yayınlanmış olan söz konusu bu güncelleme, bir takım yenilikleri de beraberinde getirmiş oluyor.

İlk önce 2018 senesi içerisinde çıkış yapmış olan fakat son zamanlarda popülerliğini bayağı bir arttırmayı başaran Among Us adlı yapım, şu zamanlarda Steam platformunda anlık oyuncu sayısı konusunda pek çok oyunu sollamış bir vaziyette. Oyunun aniden popüler hale gelmesi, doğal bir şekilde geliştirici şirketlerden InnerSloth’un üstüne düşmüş olan yükü çoğalttı ve ayrıca ekip, yeni bir güncellemenin üstünde çalışmakta olduğunu ifade etti.

Halen resmi yama notları bulunmasa bile oyuncular, güncelleme ile karşımıza gelecek yeni özelliklerin ve değişikliklerin bir listesini çıkartmış oldu. Bunların arasında renk körü konumunda bulunan oyuncularla ilgili kablo görevinde yapılmış olan bir takım değişiklikler, oylamayı da tamamen anonim bir biçimde yapma ve görev çubuğunun sadece belirli zamanlar içerisinde görünmesini sağlama benzerindeki oyun deneyimini çok daha fazla çoğaltacak pek çok yenilik yer almakta. Bu söz konusu değişikliklerin her iki tanesinin de teorik bir şekilde imposter’ların (sahtekâr) tespit edilmesini basitleştirmiş olduğunu söyleyebiliriz..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.