OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

American Truck Simulator kısa bir zaman için bedava

American Truck Simulator kısa bir zaman için bedava

14

 

Ülkemiz içerisinde kendine özel, kemik bir kitle edinme konusunda başarı sağlayan Euro Turck Simulator isimli yapımın geliştiricilerinden SCS Software şirletinin geliştirdiği American Truck Simulator isimli yapım, bu hafta sonuna özel olarak Steam platformu üzerinde bedava bir durumda geldi.

American Truck Simulator isimli yapım, hafta sonundaki bedava etkinliği içerisinde:

Bu hafta sonunda bedava etkinliği, American Truck Simulator isimli yapımın en son DLC’si olarak karşımıza çıkan Utah eyaletini de hesaba katmış oluyor. Bu söz konusu yeni DLC, oyun içerisine Salt Lake City şehrinden Moab şehrine kadar uzanmakta bulunan 5.600 kilometreden oluşan bir yol ilave ediyor. SCS Software şirketi, kaya oluşumlarıyla birlikte öteki arazi özelliklerini oluşturabilmek amacıyla çok daha yeni bir yöntem geliştirmiş olduklarını ifade ediyor ki Utah üzerinde yer alan Monument Valley ile birlikte Virgin Nehri Kanyonu, bu söz konusu yeni teknolojiyi gösterebilmek amacıyla fazlasıyla uygun yerler arasında.

Öte yandan bu oyunu satın alma konusunda isteğiniz olursa bu hafta sonuna özel olarak %75 oranında bir indirime girmiş vaziyette. Bu söz konusu indirimle beraber bu oyunun 59 Türk Lirası tutarında bulunan fiyatı 14,75 Türk Lirası tutarına kadar inmiş bir vaziyette. Söz konusu bu oyunun New Mexico ile birlikte Oregon ve de Washington benzerindeki daha pek çok DLC paketini de çok daha indirimli bir biçimde edinebilmeniz mümkün.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.