OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

AMC Games’ten uçak yolculuğu deneyimleme oyunu

AMC Games'ten uçak yolculuğu deneyimleme oyunu

16

 

Breaking Bad ile birlikte The Walking Dead ve de Mad Men benzerindeki izlenme konusunda rekorlar kırmayı başaran serilerin arkasında yer alan firmalardan AMC veyahut uzun adıyla American Movie Classics, ilk simülasyon oyunlarından Airplane Mode isimli yapımı duyurdu. Bacronym şirketinin tarafından geliştirilmiş olan ve AMC Games şirketinin etiketiyle paylaşılan bu yapım, çok uzun geçen bir tane uçak yolculuğunun her bir saniyesini deneyimlemeniz için olanak tanıyor.

Airplane Mode isimli yapım, sıkışık bir durumdaki koltuk tasarımlarından tutun da el bavulunuzun içinde yer alan malzemelere, akıllı telefonlarınızdan tutun da kabin ekibi ile birlikte uçakta yer alan öteki yolcuların davranışlarına kadar pek çok ayrıntıya üzerine yer vermiş. Bugüne dek yapılmış olan en gerçekçi uçuş simülasyonları arasında yer alan Airplane Mode isimli yapım, her oynadığınız zaman uçuş koşullarında değişiklik yapıyor ve sizler için çok daha değişik deneyimler yaşatmış oluyor.

Altı saate kadar devam eden uçak yolculuğu esnasında, önünüzde yer alan seyahat dergisi üzerinde yer alan bulmacaları bile çözebilmektesiniz. Arkanıza iyi bir şekilde yaslanın, rahatlayın ve de tadını çıkartın demeyi çok fazla isterdik; fakat simülasyon süresince tahmin edilmesi bile zor gecikmelerin yanı sıra türbülanslar ile birlikte belki de en zorlarından bir tanesi olarak söylenebilecek ağlayan bebeklerle uğraşmak mecburiyetinde bile kalacak olabilirsiniz.

Bugünden itibaren dijital oyun platformlarından biri olan Steam üzerinde listelenmeye başlamış olan bu uçuş simülasyonu yunlarından Airplane Mode isimli yapım, 2020 senesi içerisinde PC platformu üzerinde satışa sunulmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.