OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Amazon şirketi Crucible adlı yapımı duyurdu

Amazon şirketi Crucible adlı yapımı duyurdu

96

 

Amazon Games şirketi oynaması bedava olarak öne çıkan çevrimiçi oyunlarından Crucible’ı resmen duyurdu. Stüdyo, oyunun söz konusu bu duyurusuna ilave olarak bir tanıtım videosu ve oyunun çıkacak olduğu tarihini de paylaşmış oldu.

Amazon Games, bugün yapmış olduğu duyu içerisinde PC platformunda çok daha yeni bir bedava oyun üstünde çalışmakta olduklarını açıkladı. Stüdyonun Crucible ismini vermiş olduğu bu oyunun çıkış tarihi de yalnızca birkaç hafta kadar uzak duruma. Stüdyodan yapılmış olan söz konusu bu açıklamaya bakılırsa Crucible, başlangıç aşamasında üç tane oyun moduyla beraber gelmiş olacak ve bunların tamamı da takım bazlı olarak öne çıkacak. Oyun, bilinmekte olan uzayın sınırı üzerindeki fazlasıyla tehlikeli bir gezegende geçmiş olacak.

Oyun üzerine yer alacak modlardan birincisi de Heart of the Hives olarak öne çıkacak. PvE ile birlikte PvP üstüne kurulmuş bu mod, 4’e 4 şeklinde oynanmakta. Oyuncuların bu mod üzerinde Hive’ların üstesinden gelebilmesi gerekli. Her bir tane ”Hive” (kovan), tam orta kısmında bir kalp taşıyor ve ayrıca bunlardan 3 tane toplamayı başarmış olan ilk takım oyunu kazanmakta. Yani mod üzerinde hem kovanlar hem ise rakip takımla boğuşmak gerekli olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.