OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Amazon Luna için beta süreci açıklaması

Amazon Luna için beta süreci açıklaması

93

 

Ubisoft şirketi, bugün paylaşmış olduğu bir yazı içerisinde UPLAY+’ın UBISOFT+ şeklinde değiştirilmiş olduğunu ifade ederek Amazon Luna beta sürecinin tam olarak ne zaman başlayacağını da açık bir şekilde paylaşmış oldu. Luna ile ilgili olarak 10 Kasım tarihini göstermekte olan firma, Google Stadia’yla ilgili olarak net bir tarih vermiş değil.

Bulut tabanına sahip olan oyun sistemlerinin gitgide önem kazanmaya başladığı şu dönem içerisinde Amazon şirketi, kendi servisi olarak öne çıkan Luna’yı sadece birkaç hafta öncesinde resmi bir şekilde duyurmuştu. Firmanın yeni bulut oyun sistemi, Google Stadia’nın yanı sıra Xbox Cloud Gaming ile birlikte NVIDIA GeForce Now benzerindeki dev platformlara rakip olarak öne çıkacak ve rekabeti aslında biraz daha kızıştırmış olacaktı.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde erken erişime açılmış olan Amazon Luna’yı oyuncular açısından çok daha çekici yapabilecek noktalardan en önemli olanı da platformun Ubisoft şirketinin desteğine sahip durumda bulunmasıydı. Ubisoft şirketi pek çok büyük yapımını Amazon Luna aboneleri için sunmuş olacaktı. Bugün ise, Ubisoft şirketinden oyunların tam olarak ne zaman oynanabilecek olduğuna yönelik bir açıklama gelmiş durumda.

Ubisoft şirketi paylaşmış olduğu blog yazısı içerisinde Amazon Luna ile birlikte Google Stadia oyuncularının yararlanabilecek oldukları UPLAY+ üyeliğinin adını değiştirmiş oldukları açıklamasında bulundu. Firma, yeni adı UBISOFT+ şeklinde açıklanan hizmetin 10 Kasım tarihinden itibaren Amazon Luna kullanıcılarına özel olarak beta süreciyle açılacak olduğunu ifade etti..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.